Skip to content

Informace

Téma: »Ukážu Vám lepší cestu.«

Plakát DS 2023 ke stažení zde.

Duchovní soustředění je setkáním křesťanů, které každoročně pořádá Apoštolská církev. Tento rok proběhne v hotelu Harmonie v Luhačovicích na východní Moravě. Na Duchovním soustředění lidé zažívají setkání s Bohem, proměnu života, křest v Duchu svatém i povolání do služby.

Organizovaný program zahrnuje večerní bohoslužby, modlitebních setkání, diskusní skupinky a nově i semináře. Vedle toho budete moci prozkoumat malebné lázeňské městečko, ochutnat vodu z pramene Vincentka a vydat se na procházku do okolních lesů.

Dopoledne je zajištěn duchovní program pro děti.

Příjezd a odjezd

Ubytovat se na hotelu bude možné v úterý 18. 7. od 14.00. Z pokojů se v den odjezdu odhlašuje do 10.00.

Vedle individuální dopravy je možné využít autobusové a vlakové spoje. Autobusová zastávka zotavovna Fontána se nachází hned u hotelu.

Přihlášení 

Aktuální informace i přihlašovací formulář naleznete na internetových stránkách www.acregistrace.cz. Tam najdete informace k platbě i pobytu.

Přihláška je platná až po zaplacení celé částky na účet dle platebních údajů, které Vám budou při registraci zaslány. Na místě již nebude možné nic uhradit.

Maximální kapacita, daná velikostí hlavního sálu, je 220 dospělých a 60 dětí. Registrace bude možná do naplnění této kapacity, nejpozději však do 30. 6. 2023. Z důvodu kapacitního omezení sálu není možné se zúčastňovat programu bez registrace či předchozí domluvy s organizátory.

Vašim požadavkům na ubytování se budeme snažit vyhovět, ale nemůžeme zaručit jejich splnění. Svá stravovací či pohybová omezení můžete uvést do poznámky v přihlášce. 

Storno poplatek za případné zrušení přihlášky se bude řídit storno podmínkami hotelu.

Akce je otevřena i Vašim blízkým, příbuzným a kamarádům. Je však třeba, aby všichni účastníci respektovali křesťanský charakter soustředění.

Ubytování a stravování

Podrobnější informace k ubytování naleznete na stránce acregistrace.cz.

Ceny za pobyt a stravu

Děti do tří let bez nároku na lůžko a stravu mají pobyt zdarma. Je možné si pro ně zdarma zapůjčit dětskou postýlku.

Cenová kategorie dětí se týká dětí od 3 do 9 let (včetně). Věková kategorie každého hosta je určena jeho věkem v den začátku akce.

Wellness

Účastníci soustředění mohou využít služeb hotelového wellness na základě předchozí rezervace a úhrady na recepci hotelu.

Ceny

  • 1 450 Kč/osoba/jednolůžkový pokoj/noc s plnou penzí
  • 1 150 Kč/osoba/dvoulůžkový pokoj/noc s plnou penzí
  • 850 Kč/dítě 3–9 let (včetně)/noc s plnou penzí 
  • Zdarma dítě 0–2 roky (včetně) bez nároku na stravu a lůžko